דבר יו"ר האיגוד

doron_face

ידידיי המנכ"לים והמזכירים ברשויות המקומיות

הננו שמחים להשיק אתר האינטרנט חדש לאיגוד שלנו.

האתר החדש  נועד בעיקר כדי לעדכן אתכם באופן שוטף בנושאים מקצועיים שעל הפרק וגם כדי לשמש לכם במה להציג את עמדותיכם בנושאים מקצועיים.

בנוסף, באתר ניתן יהיה להתעדכן על פעילות מפעם השרון שאחראי מטעם משרד הפנים על ההכשרה המקצועית של חברי האיגוד וכן על פעילויות נוספות שנקיים (כנסים, וועידות, השתלמויות, ישיבות ועוד).

הגדרנו באתר אזור סגור לחברים שהם מנכ"לים או מזכירים ברשויות המקומיות בישראל בלבד. הכניסה לאזור הסגור מחייבת הזדהות בשם משתמש וססמא. באזור זה יפורסמו פרטי ההתקשרות עם כל חברי האיגוד פרטים אודות חברי הנהלת האיגוד והוועדות המקצועיות הפעילות באיגוד.

בנוסף, יופיעו באזור הסגור סיכומי הישיבות של הנהלת האיגוד וכן גישה אל מאגר מידע שיכיל מגוון רחב של מסמכים מקצועיים, וחומרי הדרכה.

כדי להיכנס לאזור הסגור עליכם להירשם לאתר כחברים. לאחר שתאושרו במייל שיגיע לתיבת הדואר האישית שלכם ובו סיסמא זמנית תוכלו להיכנס באופן חופשי לאזור הסגור. הרשמה לאתר תאפשר לכם גם להינות באופן שוטף מעדכונים באתר שישלחו ישירות לתיבת המייל שלכם.

אני מזמין אתכם לבקר באופן קבוע באתר ומאחל לכם גלישה נעימה ומועילה.

בהזדמנות זו הנני מבקש להודות לחברה שאפיינה והקימה את האתר וגם תרכז ותערוך בעתיד את החומר המקצועי שיפורסם בו  – אָרְמָה ניתוח מידע בע"מ בניהולו של ידידנו סמנכ"ל מש"מ ומנכ"ל החב' לאוטומציה לשעבר מר אריה מצליח.

גלישה נעימה!

דורון מילברג
מנכ"ל עיריית רחובות
ויו"ר איגוד המנכ"לים והמזכירים ברשויות המקומיות בישראל